MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

pondelok 14. júla 2008

Kuchyna - Cierne

Tuto kuchynu sme navrhovali spolu z majitelkou. Povedala co kde chce a nejako sme tomu dali formu,a tu je navrh.Vyroba trvala len cosi okolo tyzdna takze taka rychlovka, ale dopadla celkom fajn.

tak a takto sme to vymysleli


takto to vyzeralo pred montazou a po demontazi starej
a takto po skonceny montaze.
pohlad do okna pred montazou
a pohlad po montazi
roh pred montazou
roh aj z chladnickou po nej
pohlad na varne centrum
iny pohlad na celkovu kuchynu
takze opat varne centrum .
detail digestor
detail chladnicka
detail spodny roh

2.Kuchyna do lesoparku

Design tejto kuchyne je genialny a ja by som ho takto asi nikdy nenavrhol , robilo ho kuchynske studio Gorenje v Ziline. Podla mna je investicia do projektu dobra volba.
konkretne tato kuchyna bola aj v kombinacii dub a oranzova alebo kalvados a vanilka .
domaci ale farbu trochu zmenili na orech a vanilka.



projekt ako ho majitelia dostali


pohlad do centra kuchyne.
takto vyzeralo miesto cinu pred montazou

a takto po skonceni prvej casti montaze ,
v druhej casti budem montovat dvojfarebne zasteny,sklene police,a orechove pracovne dosky ale tie musim este vyrobit z umakartu.


pohlad na roh kde je planovana roleta predtym
a pohlad potomkazda kuchyna ma miesto ktore je pre mna najzaujmavesie a na tejto sa mi to zda toto

nedeľa 22. júna 2008

U - Kuchyna Varin-dokoncenie

Kuchyna dokoncena,mne sa paci ,majitelovy tiez a ci aj vam tak to posudte sami.
design robili v kuchynskom studiu decodom ale kedze stal za h.... ako cely dekodom tak sam ho musel komplet prerobit.no vlastne oni ho ani nerobili len skopirovali z ineho,podobneho domu a majitelovy predali za dvojku. dobry busines nie?
A v dalsom kuchynskom studiu inemu majitelovy dali projekt za 3 000 ale ak chce taku kuchynu tak musi podat vodu, prehodit eletriku a digestor musi byt filtracni a nie do komina.
A ja sa pytam!!!
A TO SME UZ KDE??? JA DAM ZA NOVY BYT 3 MILIONY A BUDEM HO BURAT A PRERABAT KOLI 3-TISICOVEMU NAVRHU???NIE TO VY PREROBTE DESIGN!!! ,aby sa mi to pacilo ja burat nebudem nic a ja som zakaznik a ja platim.
My Slovaci to nevieme povedat a tak burame a prerabame,lebo sme v tom ze skrinky sa daju robit len 40,50,60,70,80,a nikto nam nepovedal ze sa daju urobit ja 45,55,65, a hocijaky iny rozmer.

na tuto kuchynku som pouzil material:

na korpusi lamino platyna 859.
na vratka sa pouzil dezen fino bronz
a pracovna doska hrubka 4 cm a vola sa beton od firmy Kaindl
ostatne kovania boli pouzite BLUM


nasa predstava
projekt z ineho pohladu
a hotova vyzera takto
uz chyba len chladnicka
roh
ani som netusil ako to bude osvetlene ale ked som prisiel dokoncovat, domaci to mal uz hotove a zvladol to super
a zasa cela ale uz aj osvetlena
a detail ktory sa mi najviac pacizostava len popriat, Nech vam chuti a niekedy nas zavolajte na segedin :)