MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

štvrtok 30. decembra 2010

Kvido je volny

Tento rok sme dali nasmu kaprovi na Laurine prosby meno Kvido ,
ale aj ked som si myslel ze tento pekny zvyk bude mat stale viac fanusikou tak skor opak je pravda, kazdy mi ukazuje ukazovakom na celo, a ze v spravach hovorili ze aj tak ma malu sancu na prezitie a bla bla bla .
co ja nato???
no viete mozno ma malu sancu na prezite ale isto vedsiu ako ten vas co ma tlcikom na meso hlavu rozmalatenu na kasu a cely stedrovecernu veceru nadavate na kosty z palcami v hube.
v sade na svete je to plevelna ryba a okrem mreny a hlavaca je vsetko lepsia ryba ako kapor.prevoz dopadol ok ale cely kufor bol mokry ,blaznil tam ako ja na plavarni

posledna rozlucka z Kvidom a


hijo pejo bud free


ked zacitil vodu z kanala chytil druhy dych a o 3 sekund po nom nebolo ani chyru


Uz si nepametam presne tu Romovu poznamku ale smiali sme sa vsetci a teraz hura kupovat darceky este mame 3 hodiny do obeda kym pozatvaraju vsetky obchody.

Žiadne komentáre: