MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

utorok 12. apríla 2011

Zopar skopčených vecí


Nie vsetko na tomto blogu sme vymysleli mi ,
Ked sa zakaznikovy zapaci nejaky kus nabytku v obchode alebo na nete odkial by ho bolo tazke zohnat, prichadzame my a design skopcime a urobime mu rovnaky kus v materiali ktori mu vyhovuje , alebo sa mu hodi k nabytku co uz ma hotovy.


tento stol by bol ok ale trebalo ho urobit v dyhe wenge aby sa hodil do interieru domu ,kde bolo vsetko z uvedenej dyhy.

z obchodu

a podobny kus od nas ,ten zadny pas v lube je zo saten skla hrubeho 1 cm
a dalsi stol


no tu to bolo zo zakaznikom tazsie ,nevedel presne co chce a ked som mu poslal 20 stolou tak kazdy niecim nevyhovoval.jedine tento ho trochu oslovil ale toto a hento a aj toto prerob farbu zmen a urob to modernejsie.
ostatne je na tebe.
hmmm no to si my dal na vyber ale uvidim co sa da robit.


a hotovy stol uz v kancelarii. na nohy sme pouzili hpl laminat nerez ,
plat hpl orech aida a korpus lamino orech aida .
do platu nam calunik urobil kus kozeneho platu ktori sme vsadili do stredu stola .ale podla mna to nebola dobra volba, koza je dost meka a druhy krat by som tam dal nieco uplne ine.


pohlad do vnutraa druha strana vnutra stola.

Žiadne komentáre: