MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

piatok 31. augusta 2012

Orechová spalňa

či je len olejovane alebo lakovane na mat alebo vysoky lesk je a bude nadčasove ,
až sa mi chce grcat z bielej lesklej farby co kazdy chce vsade,dokonca už aj detske izby cele biele,slusne to radsej odmietnem lebo sa mi zle robi nieco co sa mi nepaci.
asi nemam moc obchodneho ducha ked nerobim vsetko odkial sa sypu peniaze, ale kedze mame zakaziek vyse hlavy a aj tak nestihame tak preco si nevybrat  pekne projekty.
tym samozrejme nechcem povedat že len orech a nic ine alebo len dyha a ostatne je shit to rozhodne nie.
aj ta biela je v poho v kuchyni na dvierka ok alebo v kupelny tiež ale ked niekto chce byt bohovo moderny a chce aj v spajzi biele leskle police tak sa už len pousmejem a slušne odmietam.ale teraz k tejto spalni .

je to vlastne inak ponata stavana skrina, dlho som rozmyslal o detailoch,lebo lamino od zeme až do stropu sa mi nepaci a robi to každa firma a tvaria sa ako bohovsky stolari pritom to doma v garazi dokaže aj kuchar časnik obkladač v jednej osobe.


samozrejme krajšia je ked je zatvorena :)a vnutorne vybavenie je jednoduche  žiadne sklopne vesiaky ,smiesne koše alebo šufle
detailnejši pohlad do rohu

a detail na orech, nerez. a nabytkove linoleum  krokodilia koža

z boku je samozrejme vsadene zrkadlo
a ešte jeden pekny detail

komodu trochu zmršil ten predlženy plat ale ak si to niekto vydupe tak preco nie.

a postel je v rovnakej kombinacii orech dyha a lino kokodil

trochu bol problem najst pekne vstavane svetlo ale nakoniec sa podarilo.
a posledny pohlad na rozsvietenu postel.

Žiadne komentáre: