MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

sobota 27. októbra 2012

2 x dýhovana orechová obývačka

Obe su take jednoduché,žiadne skrine,bedne ani vytriny len aby bolo na čo položit tv a nejaky ten satelit alebo iny prijmac k tomu.
Korpusi boli z orecha americkeho lakovaneho na mat a horne dvierka z bielej lesklej hpl-kypred montažou bola stena v byte už prichystaná z nalepenou tapetou.


a po montáži


pohľad z ineho uhlu,police su osadené na trrrne a šufle su plitšie aby za nimi mohli byť schované kable k tv a elektrika.


a ešte jeden detail
Druha obyvačka je podobná ,tiež orech americky a aj biela lesklá hpl-ka .

Tokato bola predstava ale nakoniec si to domaci rozmysleli a tie horne skrinky zrušili ,ved na koniec , prirobiť sa dajú vždy.


a toto je už real.
Skrinka je preto taká vysoká lebo su za nou schované zásuvky a su osadene dosť vysoko a kedže tam bola už aj nalepena tapeta tak sekanie elektriky nižsie už neprichadzalo do uvahy tak sa to spravilo 20 cm vyššie ako obyčajne.detailnejši pohľad na panel na ktorom je namontovaný držiak tv.

a dalši detail je na krásnu orechovú kresbu.

Žiadne komentáre: