MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

nedeľa 24. marca 2013

Dýhovaná palisandrová kuchyňa Rajec - detaily a výroba


Tak sa teda pozrime detailnejšie,na tento náš výtvor.
O každej fotke vám popíšem stručne prečo som ju vybral z 1000 krásnych fotiek ktoré nám fotograf pán Richard Chovanec urobil.
Keď domáca videla jeho kapsu z objektívmi len sa na mňa usmiala a povedala ,,a my sme to chceli fotiť týmy našimi  kompaktíkmi,,.celkový pohľad.Podlaha ,pracovná doska ako aj zastena a parapety sú z jedného druhu kameňa a vyhrali sa stým do posledného detailu.
o cele toto umelecké dielo sa postalo  Kamenárstvi Ivan Riedl zo Žiliny
 http://www.riedl-kamenarstvo.sk/
Tu je pekne vidieť podlep pracovnej dosky ta je hrubá hrubá až 70cm.
Potravinová skriňa a kryt zadného panela na chladničke. Viete ktorí je ktorí?


hra zo svetlom.

Umývačka ,vysuvný kôš a roh le-mans,všade hrajú kresby ako aj uchytki


v zásuvkách sú samozrejme nerezové orgaliny

Drez je zabudovaný z dola a pod ným je výsuvný sortér Franke a svetlo zo svetelných políc pekne osvetľuje celý pracovný priestor okolo drezu


Varná doska je zapustená do roviny pre lepšie a pohodlnejšie čistenie,ešte som to nikdy predtým nevidel, ale môžem každému len odporučiť.

Dominantný digestor je na prekvapenie aj veľmi  tichý,a má tiež dosť silné svetlo


No a z montáže,tá trvala spolu asi 3 dni, dva dni sme montovali  kuchyňu, potom prišli na rad kamenári tým to trvalo okolo týždňa ,lebo mali kopec dokončovačiek a nakoniec ešte zasa my 1 deň po nich sme všetko šteľovali, zapájali svetla a také menšie prkotinki.

viac sme diskutovali o detailoch ako robili ale nikto sa nebude pýtať koľko to robili ale kto to robil.

A tu je náš pomocník Sylvo musel som ho zobrať ako pomocníka na podaj-podrž a on chcel byt veľmi na nete z tým že by sme to bez neho neurobili (no veď vydíte ako sa snaží).
Tak tu je hokejista Sylvo  ako naša opora a  skutočne by sme tu kuchyňu  bez neho nedokončili

Žiadne komentáre: