MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

streda 26. júna 2013

Aj firemná kuchynka môže byť pekná


Asi tri hodiny som tak pekne písal o tejto kuchynke a potom mi spadol sistém a záloha nikde.
 No boha krista aj z windowsom pojebaným, serem  nato, už to tak dobre nenapíšem ,tak idem rozčúlený spať , a nech jebne takto Gatesovi do konca týždňa 20 x sistém ako mne teraz.
do bohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

No dobre 16.8.2013 skúsim ešte druhý pokus

Samozrejme že môže byť aj firemná kuchynka pekná ,túto sme robili do Bratislavského business centra pre firmu Abbott
www.abbott.sk
Keď som počul čo všetko tam má byť tak som nechápavo krútil hlavou,kde do miestnosti 3x2 sa to všetko vmestí?
Malo tam byť miesto pre drez,umývačku,chladničku,varnú dosku, mikrovlnku ,veľký kôš, výdajné okienko,zásuvková skrinka mala mať viac zásuviek a veľa veľa odkladacieho priestoru lebo kuchynku bude použivať cca 20 ľudí.
Toto všetko natlačiť do takejto malej miestnosti v duchu som si myslel ked som to tam bol merať ,veď do tohto kamrlíka by musel ist aj nočník z uchom dovnútra .
Ja som kreslil a ofisáci menili a ja zasa kreslil a preposielal z tým že sa to nedá a nevmestí a takto to nebude fungovať ,po asi 10 mailoch sme došli k tomuto vizuálu nižšie.a mohlo sa začať vyrábať.

toto bola kuchynka ktorá tam bola predtým,úplne štandardná akú dávajú  developeri  do komerčných priestorou

a toto je už pohľad do novej, ktorú sme montovali traja a to celý deň,aj keď sa to nezdá ale bola pracná ako hocktorá a 3 x vedšia.


Rovnako ako Bejby z hriešneho tanca aj náš drez musel ísť do kúta


a toto je už pohľad do opačného rohu ,dvierka sú z nezničiteľného umakartu po novom hpl laminát a madlá  narážacie a hliníkové.


Zástenu je z laminovaného skla a dodáva celej kuchyni taký pocit útulna,
To bola aj ďalšia vec čo sa mi zadarila, keď som bol merať tak som si nevšimol že priečky sú zo sadrokartónu a zavesiť vysoké a tažké vrchné skrinky do sadrošu je nemožné ,
tak hybaj ho do hornbachu pre drevotriesky  ktoré mi odrezali na šírku 50 cm čo bol rozdiel medzi pracovnou doskou a vrchnými skrinkami, skrinky sme položili na ňu a celá váha vrchných skriniek sa tak rozložila na pracovnú dosku.
potom stačilo len nelepiť laminováné sklo a bolo hotovo.


za kávovarom je zásuvkový panel a z neho je napojená kanvica a aj kávovarzástena je robená zo 4 kusou ale keďže kresba všade hrá tak to ani nevidno.
pekné že?a takto to vyzerá keď sa pozriete na vrchné skrinky zdola.Tak to je asi všetko čo by som napísal o tejto kuchynke, montáž šla super ,vypil som asi 8 káv,
ľudia perfektný, no tak už len nech slúži.

Žiadne komentáre: