MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

piatok 28. marca 2014

Spálňa v obývačke - Ochodnica

 V byte nie je intímnejšieho priestoru ako spálňa. Môže byť vďaka dobrému rozmiestneniu nábytku a vhodným farbám relaxom pre zdravý odpočinok. Pred rekonštrukciou mala obývačka rozmery 3*8metrov skvelý nápad architekta :D Keďže pani domáca potrebuje svoje súkromie ako každý z nás. Zhodli sme sa na tom, že veľmi efektívne bude postavenie spálne v obývačke. Čím z jednej izby spravíme  dve. Rekonštrukcia spálne mohla začať.
 

 Takto si architekt predstavoval obývačku ale zjavne myslel na tenisové ihrisko.

 
 Náš 3D návrh spálne pre pani domácu.Rovnaký návrh ale z iného pohľadu.Spálňu od obývačky sme predelili priečkou z presných tvárnic itong.


Vchod do spálne- miestnosť bude krásne osvetlená vďaka veľkému oknu.


Náš 3D návrh na posteľ a vstavanú skriňu.


Navrhli sme spálňu, ktorá má dostatok úložného priestoru. Po celej dĺžke steny sme navrhli vstavanú skriňu je to praktické riešenie v miestnostiach kde je málo miesta.Pri výrobe postele sme použili materiál z bieleho lesklého HPL laminátu v kombinácii z bieleným dubom z 3D kresbou, ktorý je na nerozoznanie od masívneho dreva.


Dvere šatníka sme vyrobili z rovnakého materiálu ako pri výrobe postele čiže biely HPL laminát v kombinácii z bieleným dubom z 3D kresbou. 

Pohľad na otvorenú vstavanú skriňu, jej riešenie je veľmi praktické. Majiteľka bola výsledkom  nadšená :D


Vchod do spálne.Pohľad na zatvorenú  vstavanú skriňu a pohľad na zásuvné dvere.
Vchod do spálne je vyriešený ako zásuvné dvere vo farbách biela a antracitová.

Vchod zo spálne do obývačky  z iného pohľadu.

 Iný pohľad na spálňu a výsledok našej práce.


Celkový dojem spálne malé, útulné a luxusné.


Obývačku sme poriešili a teraz bude na rade kuchyňa ktorú plánujeme čoskoro a tu nechala domáca celú na nás od návrhu až po materiály.

Žiadne komentáre: