MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

nedeľa 31. decembra 2017

Aky vlastne bol rok 2017

Je to už vyše desať rokov čo píšeme tento blog, za ten čas sme vyrobili a zariadili nespočetne krásnych interiérov a kuchýň.
 Komplet sme vymenili strojový park vo výrobe, zariadili lakovňu, zväčšili výrobné priestory a
3. krát zmenili design nášho webu  www.mrenka.sk .
Takže rok 2017 bol asi najlepší v doterajšej histórii a zákazníci sa k nám pravidelne vracajú, sú ochotní na nás aj dlhšie počkať, čo nás veľmi teší že aj tri mesiace nieje pre nich veľa.
Náš blog prekonal pol miliónovú návštevu začínajú sa rozbiehať aj vlogy na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=Ws3GRdl4LXI

Či na instagrame@mrenka_designBlog som začal písať sám chvíľu po návrate z Kanady kde som pracoval niekoľko rokov ako stolár a
naučil som sa tam väčšinu vecí, čo viem a používam doteraz.Toto bol jeden z prvých projektov na blogu,stolík pod TV pre kamaráta z masívu jaseňa.
Takto vyzerali naše prvé webstránky, ktoré boli zavesené na webe už v roku 2006.

A tu je druhá verzia webu po roku 2010,pribudlo logo a na nášho doterajšieho web majstra Punishera- nemôžem povedať nič zlého.To je on, mého srdce šampión , takže ak mate záujem o web,doménu,či webhosting kľudne ho bombardujte na info zavianac jozefjakubec.eu
alebo na jeho webe http://www.jozefjakubec.eu, kde si môžete pozrieť aj ďalšie jeho projekty.

ale aby som len nechválil , dostali sme sa aj do sporu ktorý skonči na súde o naše meno Mrenka, ktoré začala 2 roky späť používať iná firma a začali vystupovať ako my, kopírovať naše výrobky, postupy a vydávať ich za svoje nápady .
Vyrobíte solitér originál z masívu pre jedného zákazníka a o nejaký čas  si ho nájdete vyrobený na ich stránke s ich vodotlačou akurát z iného dreva.Toho zákazníka to aj popravde aj potešilo že sa po ňom iný "opičia" ale mne to trochu vadilo.

Moje poďakovanie patrí hlavne Vám, všetkým našim zákazníkom ale aj obchodným partnerom,

Firme -
Demos tradea -hlavne akčnej pobočke v Žiline,
Franke Slovensko,
Náradie PJ,
Akces Slovakia,
Glasmont Žilina.
Že to s tým "uponáhľaným" poplachom takú dlhú dobu vydržali.

                          Máme Vás radi a urobíme všetko aby sme Vás v novom roku 2018 nesklamali.
Žiadne komentáre: