MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

pondelok 30. septembra 2019

Dýhovaná dubová kúpeľňa z corianovou doskou - Bratislava


Stáááárí dobrý bývalý kamarát sa mi ozval po 10 rokoch, ale nevolal len tak ako kamarát že aj keď nič nepotrebuje ale potreboval zariadiť zopár veci do jeho  nového bytu. Robili sme tam skriňu v predsieni, zopár políc, ale za zmienku stojí  táto dyhovaná kúpeľňová skrinka.


A toto mi malo pomôcť pri návrhu, Marián jednoducho našiel a zobral starú komodu ,prevrátil ju hore nohami položil na to umývadlo a už mal skrinku. Vravím si no to bude jednoduché ale ako sa neskôr ukázalo vôbec nebolo .
kým sme sa k tomuto jednoduchému návrhu dostali trvalo asi mesiac a 10 prekreslených návrhov ,ale keby prekreslených len tak že zmeniť poličku alebo rozmerovo upraviť niečo ,komplet úplne iní design ,farba aj rozmery. a keby sme to hneď navyrobili, menil by to až doteraz.


toto je už hotová skrinka ,fotku mi poslal Majo keď bolo už aj po návšteve vodára ,ale neviem či to fotil cez akvárium alebo mastným mobilom ,ale aj to lepšie ako nič.
Vrchná doska bola z bieleho Corianu a dubová dyha bola radiálna a len lakovaná

ináč on sa strašne rád fotí a aj študoval čosi z fotografovaním ale prečo je v tom zrkadle pri fotení skrinky , neviem.

a tu už je on ,môj dobrý bývalý kamarát v jeho krásnom veľkom slnečnom Bratislavskom byte.


Tu je fotka z pred 13 rokov keď sme spolu robili v kanadskom Toronte u poliaka Steciuka. Ja ako  stolár a on ako pomocník v lakovni.

vôbec sa netají že 3/4 vecí v jeho byte kúpil na bazoši alebo našiel pri kontajnéri ale keď som videl čo na tú policu v kuchyni naložil ,tak som povedal len jedno slovo ,,strelnica,, a tým bažantom v strede to len potvrdil.

Žiadne komentáre: