MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

piatok 25. apríla 2014

Biela lesklá kuchyňa


Majitelia bytu sú mladý pár na ich žiadosť sme kuchynskú linku prerobili do moderného desingu.

"Porsche design kuchynskej linky v novostavbe".


Táto kuchynská linka ja naozaj škaredá myslím že so mnou bude každý súhlasiť.
Náš 3D návrh kuchynskej linky.
Domáci je veľký perfektcionalista chcel mať všetkých a všetko pod kontrolou a nič nenechával na náhodu, takže pri prerábaní bytu bol vo funkcii generálny riaditeľ, stavebný dozor, majster. :DDD

A jeho otec musel byť robotník.

3D návrh kuchynskej linky ktorý sa najviac páčil majiteľom bytu.

Kuchyňa je v nadčasovej bielej lesklej farbe, tak ako ostatné kuchynské linky je vybavená značkovým kovaním. Biela farba kuchynskej linky zväčšuje priestor celej miestnosti.


Vrchné skrinky linky majú výklop aventos HKS. Úchytky na skrinkách sú  hliníkové zafrézované sú zarovno skrinkami a nevytŕčajú.

Spodné šufíky sú blumy a sú rozdelené na príborník a odkladanie kuchynského príslušenstva. Šuflíky nadväzujú na seba a domáca ma všetko po ruke a na jednom mieste.

Zaujímavý kontrast vytvára kombinácia skrinky drevo sklo.Na vrchných skrinkách je zafrezovaný led pásik je nie len veľký pomocník ale aj celkovo rozžiari celú linku.
Spodný šuflík pod sporákom je rozdelený na dve časti: do jedného sa odkladajú plechy ktoré ma domáca pri pečení po ruke.

Ďalšou zaujímavosťou  je hliniková roletka, veľmi praktický pomocník v kuchyni.

Digestor Elika Eli Play je zabudovaný zarovno vrchnými skrinkami.

Biely drez  oživí celkový vzhľad kuchynskej linky a dojem na kuchynskú linku pôsobí luxusne.


Pohľad na vrchné kuchynské skrinky.
Začiatok našej montáže.A záverečná fotka výsledok našej práce. Spokojný z našou prácou boli majitelia bytu a samozrejme aj náš pracovný team.

Žiadne komentáre: