MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

utorok 20. mája 2014

Kuchyňa RD Krasňany Novostavba rodinného domu v Krasňanoch. Majitelia domu sú mladý manželský pár. Kuchyňu si majiteľka predstavovala modernú, nadčasovú a keďže má malé dieťa praktickú a bezpečnú.


Miestnosť kde bude nová kuchyňa.

Náš návrh sme len prekresľovali domáca ho mala už navrhnutú od iného architekta.


Konečný vzhľad kuchynskej linky po druhej montáži.


Takto to vyzeralo bez dvierok a pracovnej dosky.


Aj keď kuchyňa nie je najväčšia, domáca sa nemôže sťažovať na málo uložného priestoru.
Niekedy pri montáži musíme využiť aj netradičné spôsoby a materiály :D.Nie je to pravidlo ale nič iné a lepšie nás v tomto prípade nenapadlo. Hlavne že zástana drží a nie je na nej ako aj na všetkých našich  nábytkoch žiadna stopa po šróbikoch alebo iných spojovacích kovaní.

Kuchynská linka je rozdelená na 2 pracovné miesta. Varné centrum kuch. linky a umývacie miesto kuch. link.
dvierka na linke sú vyrobené z laminátu nie lamina, ale HPL laminát v odtieni orech aida H 3704.
Tak ako ostatné linky aj táto kuchyňa je osadená značkovým nemeckým kovaním.

Pracovná doska je v odtieni travertín tak isto ako aj zástena.Detailnejší pohľad na skrinky kuchynskej linky a úchytky. Úchytky nám dali trošku zabrať :D, pretože sú z brúseného nerezu z nádychom olivovej farby a nie sú v každej predajni.

Zaujímavým a oživujúcim prvkom sú poličky, ktoré sú umiestnené nad zástenou.
Zafrézovanú nádobu na jar si domáca vymyslela sama a môžem to len odporučiť veľmi praktický pomocník v kuchyni.Digestor na kuchynskej linke je elegantne vložený v hornej skrinke.Iný pohľad na digestor.

Pani domácu sme zavolali až po skončení našej práce, tu som zistil že našou prácou robíme šťastných ľudí . Toľko šťastia a radosti a pohľad na spokojného zakazníka je na nezaplatenie. Verím, že manželia sa budú cítiť v novej kuchyni dobre.Záverečná fotka zo spokojnou zákazníčkou.
Žiadne komentáre: