MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

utorok 20. mája 2014

Kuchyňa Mojš design


 Tak táto kuchynská linka bude vždy vo mne vyvolávať pekné spomienky a úsmev na tvári.
Pretože desing sme s pani domácou riešili od septembra 2013.Vždy nastali nejaké zmeny, ale pani domáca je charizmatická mladá dáma, ktorá dobíja človeka pozitívnou energiou.
"No a nezmeň teda celú kuchyňu od prvého plánovaného návrhu podľa predstáv pani domácej." :D Pôvodne mala byť kuchynská linka vyrobená z bieleho vysoko lesklého materiálu. Do tvaru L v strede kuchyne mal byť barový pult.
Super nápad pomyslel som si. Pôvodný 3D návrh kuchynskej linky.


 A hneď po nakreslení nastala zmena barový pult by bolo lepšie premiestniť bude to krajšie.
Hovorím si OK. :D Po dlhšom čase sa ma pani domáca opýtala či bol veľký problém zmeniť farbu a tvar celej kuchynskej linky?
Samozrejme, že nie je problém kuchynskú linku prekresliť a prerobiť odpovedal som.Kuchynskú linku som navrhol v 3 farebných variáciach. Kresli som a prerábal návrhy. V telefonickom a mailovom kontakte sme postupne všetko prerábali s pani domácou.


  Po všetkých mailoch,telefonátoch a osobnom stretnutí s majiteľmi rodinného domu, sa s pôvodnej bielej kuchynskej linky do tvaru L stala kuchynská linka capucinovej farby s vysokým leskom do tvaru U. Konečný 3D návrh kuchynskej linky.

 Bočný pohľad na linku v 3D návrhu.

  Nová kuchynská linka capucinovej farby vysokého lesku.
Výsledkom boli spokojný majitelia domu ale aj náš pracovný team.
Všetci sme sa zhodli na jednom: Kuchynská linka je krásna, luxusná a nezvyčajná.
Žiadne komentáre: