MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

pondelok 16. júna 2014

Biela lesklá kuchyňa v kombinácií orech pacifik prírodný - Mojš

Novostavba v Mojši manželia si zvolili kuchynskú linku bielej farby v kombinácií orech pacifik prírodný.Celkový vzhľad novej kuchynskj linky pôsobHrubá stavba priestoru, kde bude kuchynská linka.                                                                                  Murovaný barový pult tak isto pohľad ešte pred našou montážou kuchyne.


 Náš 3D na kuchynskú linku.

 3D návrh z inej strany.


Takto vyzeral priestor kuchyne po našej montáži. Keďže pani domáca si zvolila 2 farby kuchyne, po dlhšom preberaní sme sa zhodli na tom, že spodné skrinky vyrobíme z bieleho lesklého duropalu čo je hpl laminát (ĺudovo umakart) a vrchné skrinky vyrobíme z materiálu orech pacifik prírodný.

Barový pult bol murovaný my sme naň položili len barovú dosku, ktorá je vyrobená z materiálu svetlý orech.


 Kombinácia týchto 2 zvolených farieb na kuchyňu je zaujímavá a osviežujúca.Vrchné skrinky linky majú výklop aventos HF úchytky sú hliníkové zafrézované do skriniek a nevytŕčajú.
Sokel bielej farby elegantne prilieha k spodným skrinkám linky.


 Pracovná doska je zo svetlého orecha. Na zástenu sme použili rovnaký laminát ako na spodné skrinky kuchynskej linky.

Pohľad na príborník a varnú dosku kuchynskej linky.


 Kuchynský drez bielej farby elegantne prilieha ku linke.Pohľad na skrinku v ktorej je chladnička. Vrchné časti skrine majú výklop HKS. Pohľad na úložný priestor pod šporákom kuchyne, domáca si tu môže ukladať plechy na pečenie.


Kuchynská linka ma dostatok úložného priestoru pôsobí luxusne a útulne. Myslím, že domáci sa v novej kuchyni budú cítiť veľmi príjemne.

Žiadne komentáre: