MRENKA - Zakázková stolárska výroba ®

Projekty našej malej stolárskej dielne zameranej na výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov. Tento blog patri k webu www.mrenka.sk ,nenechajte sa oklamať veľmi podobným názvom inej firmy ,ktorá sa len priživuje na našom mene. Ak očakávate profesionálne jednanie , spoľahlivosť a predovšetkým kvalitu , vždy sa pýtajte na majiteľa a tým je Roman Mrenka ,

utorok 26. decembra 2017

Biela rohova kuchyna z ostrovom alebo roletka v kuchyni

Design novej kuchyne sme robili s majiteľmi ,a po 3-4 úpravach  bol hotový ,
mala to byť jednoduchá moderná kuchyňa s ostrovom spojeným zo špajzou.toto bolo miesto činu len 2 mesiace pred montážou ,ale nemusíte sa báť nič nebude vlhnúť lebo majiteľ všetko vysušil na 5% kvôli vinylovej podlahe

a toto je už detail na hotovú kuchyňu,na stenu ešte pôjde biele sklo a do špajze dvere z oblozkovou zárubnou.opačná strana kuchyne so vstavanou americkou chladničkou.
a roletka za ktorou sú výsuvné police na kávovar a hriankovač
police sú prispôsobene výške spotrebičou.
takže aj takto nejako sa dá vyriešiť vysoký roh na kuchyni
a pohlaď z obývačky


Viete čo sa mi na majiteľovi najviac páčilo ? Keď som mu povedal:
,,Ale tu vám nebudú sedieť línie ak dáme na jednu stranu hlboký šuflík na robota,,
,, A budete tu variť vy či ja??
Bolo rozhodnute,a viac som to nepreberal.
a o tom to je,
prispôsobte si vašu kuchynku len pre Vás aj Vy ,Vy sa tam musíte citiť dobre a žiadne línie tam nehrajú žiadnu úlohu, čo vás po architektoch a designeroch a kvázi kresličoch s patentom na čisté línie .Šikovný to majster ,že mu široko ďaleko paru nieto a jeho najväčšou prednosťou je skromnosť.
A táto milá a sympatická osôbka čo sa o nás starala , je už spokojná majiteľka novej kuchyne od nás ,tak nech dlho dlho slúži a nech v nej všetkým chutí.

1 komentár:

Unknown povedal(a)...

Ďakujeme veľmi pekne, sme nad mieru spokojní a už sa nevieme dočkať ďalšej spolupráce :)